Kleemann

Kleemann KLEEMANN jedyne przedstawicielstwow Polsce to firma KOCAR

 

KLEEMANN całe swoje doświadczenie, know-how i moce ludzkie poświęcił jednemu zadaniu - przyjemności z perfekcyjnego prowadzeniu samochodu. Jest jednak coś, co leży nam na sercu jeszcze bardziej: chcemy abyś Ty, do domu dojechał bezpiecznie!

Zestaw bezpieczeństwa KLEEMANNA opiera się na trzech filarach: mocny silnik, "wyczynowe" hamulce i sportowe zawieszenie. Poznaj nowy świat KLEEMANNA.


Filozofia:
Nasza filozofia jest prosta: "Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre". To doskonale tłumaczy dlaczego skoncentrowaliśmy nasze wysiłki na opracowaniu i produkcji kompresorów do Mercedesów. Najlepsze kompresory do najlepszych samochodów! Osiemnaście lat tuningu Mercedesów dało Kleemannowi doświadczenie i niezbędną wiedzą aby zaoferować właścicielom tych samochodów korzyści płynące z dobrze zaprojektowanych kompresorów.

Historia:
W 1985, młody tuner, pasjonat luksusowych samochodów, postanowił skoncentrować się na modyfikowaniu Mercedesów - tak nieopodal Kopenhagi stolicy Danii powstał KLEEMANN. W 1988, na życzenie najbardziej wymagających klientów, został skonstruowany pierwszy kompresor KLEEMANN'a. Był to początek nowej ery, rozpoczęło się projektowanie kompresorów do silników wolnossących Mercedesa.

W 1994 powstała spółka KLEEMANN A/S i ruszyła seryjna produkcja kompresorów. Lata tuningowania Mercedesów dały KLEEMANN'owi doświadczenie, z którego korzystają właściciele samochodów spod znaku gwiazdy na całym świecie. "Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre" to właśnie filozofia KLEEMAN'a. Produkty tego znakomitego tunera są projektowane i wykonywane z dbałością o szczegóły do jakiej przyzwyczajeni są właściciele Mercedesów z najwyższej półki. KLEEMAN jest pionierem tuningu na polu budowy kompresorów, które wykonane są w najnowszej technologii, o lata wyprzedzającej to co możemy spotkać w masowej produkcji. Kompresory KLEEMAN'a stanowią punky odniesienia dla wszystkich podobnych konstrukcji.

Czym jest Comfort Power?
Kompresory KLEEMAN'a dają ogromny przyrost mocy, nie zmieniając jednak specyficznego charakteru jakim obdarzone są Mercedesy. Ogromna moc i moment obrotowy rozwijają się łagodnie bez brutalności dając nam poczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwa. Zawieszenia KLEEMAN'a nie są twarde i agresywne, to połączenie sprężystości i wspaniałych właściwości jezdnych. Komfort i moc to właśnie jest Comfort Power. Wyjątkowa jakość, moc i elegancja - tego powinni oczekiwać Państwo po naszych produktach.

 

Ciągłe dążenie do celu , nowe technologie, nowe projekty, nowe produkty w najwyższej jakości


www.kleemann.dk